Ubytování

Čisté a vybavené pokoje 

Všechny pokoje mají vlastní koupelnu se sprchou, umyvadlem a WC, fén, TV, bezplatné připojení k internetu. K dispozici jsou 2 dětské postýlky, dětská židlička, nočník, vanička, nabídka knih, DVD pro děti, společenské hry, zahradní nábytek, pákový kávovar a el.mlýnek na kávu, sušák na prádlo, žehlička a žehlicí prkno.

Pokoj č. 1 – 1. patro – dvoulůžkový (manželská postel)
Pokoj č. 2 – 1. patro – manželská postel + 1 lůžko + možnost přistýlky
Pokoj č. 3 – 1. patro – třílůžkový (patrová postel + 1 lůžko, kuchyňský kout)
Apartmán č. 4 – 1. patro – 4 lůžka s možností 3 přistýlek (2x manželská postel, samostatné lůžko,rozkládací sedačka, kuchyň)
Apartmán č. 5 – přízemí – dvoulůžkový s možností přistýlky (manželská postel, kuchyň, vstup na malou zahrádku)

V přízemí dále naleznete vybavenou společenskou místnost s kuchyňským koutem a TV .  V patře je plně vybavená kuchyňka s elektrickou troubou ( pro pokoj č. 1 a 2 ). Výbornou možností je pro vás i využití našeho výčepního zařízení (při rezervaci je nutno zamluvit). Nabídneme vám i víno od vinaře Tomáše Hajducha z Čejkovic ( více o majiteli i vinařství na www.vinohajduch.cz), a vinařství Jaromír a Petr Rybníkářovi z Jaroslavic u Znojma.

Odjezd a příjezd: standartní příjezd od 15.00 hod, odjezd do 10.00 hod. Po dohodě možná změna.
Pobyt s domácími zvířaty: možný po předchozí domluvě. 

Od roku 2022 přijímáme rezervace v letní sezóně (červenec a srpen) pouze na týdenní pobyt při obsazenosti celé chalupy. V měsíci červnu pak bude možné neobsazené termíny letní sezóny rezervovat i na kratší, než týdenní pobyt.

 

Ceník ubytování


Kalendář – volné pokoje

Zobrazte si fotografie pokojů: Pokoj 1Pokoj 2Pokoj 3Pokoj 4Pokoj 5

Pro rezervaci jednoho nebo více pokojů, případně celé chalupy, nás kontaktujte na telefonním číslu +420 774 140 192 nebo na emailu hana@chalupauskritka.cz.

V případě zmeškaného hovoru Vám následně zavoláme zpět.

Červená barva značí obsazený pokoj. Pokud pokoj není označen červeně, je volný pro daný termín.